Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Nostalgia

Nosutarujio no Kaze

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
23.10.2009 DS
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.tecmo.co.jp/product/nostalgeo/
Eddie je synem slavného cestovatele a dobrodruha a ke svému otci celý život vzhlíží. S přibývajícím věkem se samozřejmě těší, až se zúčastní nějaké výpravy i on sám, ale jednoho dne je jeho otec prohlášen za nezvěstného. Přišel totiž do křížku s tajemnou organizací a zmizel. Eddie se tak rozhodne použít otcovu vzducholoď a vydat se se svými přáteli na cestu za jeho záchranou.

Nostalgia
je počin od tvůrců sérií jako Sakura Taisen nebo handheldových dílů Final Fantasy. Není tak divu, že hratelností jde o zcela tradiční tahové RPG. Celková stylizace díla se nese v duchu steampunku a příběh se odehrává v alternativní historii 19. století. Tím pádem hráč navštíví reálná města jako Londýn, Tokio nebo třeba Káhira. Mimo klasickou interakci s prostředím a lidmi, na níž závisí hledání stop zmizelého otce a tedy posun příběhu, jsou k dispozici i klasické dungeony a tudíž četné souboje a poklady. Výjimkou nejsou ani bitvy využívající zmíněnou vzducholoď.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.