Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Nintendogs

Nintendogs: Chihuahua & Friends, Nintendogs: Dachshund & Friends, Nintendogs: Lab & Friends, Nintendogs: Best Friends, Nintendogs: Dalmatian & Friends, Nintendogs: Miniature Dachshund & Friends, Nintendogs: Shiba & Friends

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.08.2005 DS
Vývojáři:
Nintendo Entertainment Analysis & Development
Nintendogs je podobně jako hračky Tamagotchi simulátor virtuálního mazlíčka, kterým je tentokrát virtuální štěně. O vašeho psa se musíte starat jako o normálního – dávat mu najíst, koupat ho, hrát si s ním, trénovat ho, mazlit se s ním a chodit s ním na procházky.

Psa si můžete vybrat z celkem osmnácti ras, přičemž výchozí nabídka je omezená podle jednotlivých verzí hry a další rasy si můžete odemknout postupem hrou či propojením s ostatními verzemi hry. V nabídce jsou například čivavy, jezevčíci, labradoři, dalmatini nebo němečtí ovčáci.

Se svými mazlíčky se můžete zúčastnit různých soutěží, jako dogfrisbee nebo testů poslušnosti. Za výhry získávate peníze, potřebné k nákupu nového vybavení a psích hraček. Hra nabízí i multiplayer, ve kterém si vaši psi mohou hrát s psy ostatních hráčů.

Hra se na handheldu Nintendo 3DS dočkala pokračování s titulem Nintendogs + Cats, v němž se k virtuálním psům přidaly i virtuální kočky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.