New World

28.09.2021

Po tisíce let byl tajemný ostrov Aeternum zdrojem fantastických legend a nyní jste ho našli. Ztroskotali jste na lodi, nemáte žádné zásoby ani spojence a musíte si prorazit cestu v nebezpečném světě, kde neplatí základní zákony života a smrti. Aeternem proudí magie. Přináší život: zázračné léčivé schopnosti, oživování mrtvých a podivnou flóru s magickými vlastnostmi. Nese sebou ale i hrozivou moc způsobit nevýslovnou zkázu a pomalé chřadnutí duše v nesčetných cyklech smrti a vzkříšení. V takové zemi je váš osud takový, jaký si ho uděláte.

New World je MMORPG s otevřeným světem plným nebezpečí a příležitostí, kde si jako dobrodruh ztroskotaný na nadpřirozeném ostrově Aeternum určíte svůj osud. Mezi divočinou a ruinami ostrova na vás čekají nekonečné příležitosti k boji, sběru, těžbě a craftování. Vývoj vaší postavy využívá beztřídního systému, kde se každá postava může naučit libovolnou schopnost. V soubojích v reálném čase tak dle vlastní libosti můžete ovládat nadpřirozené síly nebo třeba smrtící zbraně. Hra nabízí jak řadu PvE questů pro jednoho hráče i malé družiny, tak PvP duely, open world PvP i masivní bitvy, v nichž bojují o území tři různé frakce.