@Malis (15.11.2018 23:54): jj, toho Maďara jsem také zaznamenal, třeba to pomůže

Tecno the Base znám, chystám se to rozehrát. Tak trochu ovlivněno věcmi typu System Shocku, sci-fi, používání předmětů, puzzly
@Phoenix (15.11.2018 23:31): Nj ta hra je taky místy neskutečně tmavá a tak některé věci se dají přehlédnout. Já, když jsem měl zásek, tak sem se podíval na youtobe na toho maďara:) Ale ten tam má jen takové výřezy a kompletní walkthrough asi neni... Mimochodem znáš tuhle další neznámou ruskou FPS "TECNO The Base"? Někdy v budoucnu přidám, jestli to neudělá někdo jinej.
@Malis (15.11.2018 23:21): Já si matně pamatuju, že jsem se zasekl v nějakém levelu s nepřáteli, co útočili na dálku nějakými flusanci a nebyl ani za nic schopen najít cestu dál. Takže jsem to přičítal bugu (tuším, že tam byly nějaké dveře, které jsem považoval za aktivní, ačkoli otevřít nešly, ale už je to vážně dávno).

jj, způsob respawnu nepřátel, strašlivá nevyváženost a nekonsistence hry a tak by se dalo pokračovat dál.

Nicméně namotivoval jsi mě, až budu mít zase někdy čas a chuť na naprosté FPS dno, tak to zkusím ještě jednou :-))
@Phoenix (15.11.2018 22:29): Opravdu podařilo, a to dokonce na střední obtížnost:) Ale musím přiznat, že to hrát bylo opravdu utrpení... Jen ten respawn nepřátel, kdy jsi ušel dva kroky a naběhli na tebe enemáci, další dva kroky zas a zas a takhle to pokračovalo po celém velkém náměstí. Vlastně jsem nepočítal že to bude tak strašné, ale jinak žádné technické problémy myslím nebyli a ve hře v funguje quick save. Já třeba na rozdíl od tebe neměl sílu dohrát Utopia City, což ale vlasně bylo kvůli design úrovní.
Malisi, Tobě se to podařilo dohrát? Tohle je asi největší radioaktivní odpad, jaký jsem mezi FPS zažil, na to jsem od určitého momentu opravdu neměl sílu, nehledě na to, že to bylo zabugované jaxvině.