@vodkasesemtexem (29.08.2017 23:07): Ale houby s octem. Žádná betaverze, gameplay je dokonalý a tenhle datadisk je megahustej. Konečně se můžeš dostat na pořádnou úroveň, vylepšit si pořádně zbraň a ponížit pořádného nepřítele:)
ty pičo, seru na to. vracím se k Modern Warfare. to je pořádná hra!

nejhorší hra od BioWare, opravdu!

betaverze, která neměla spatřit světlo světa!

znovu a znovu jsem se to pokoušel rozehrát, ale marně.
Tak, po odohraní som mierne sklamaný. Začalo to celkom zaujímavo, ale dlho im ten tvorivý zápal nevydržal. Od druhej kapitoly som mal neustále pocit, že hrám akýsi zlepenec plagiátov.
Drowská vysoká kňažka, ktorá privolá démona a ten ju nakoniec zradí a otočí sa proti nej? To už sme si predsa ošahali v BG2, týmto zdravím matku Ardulance. Jediné plus sú originálne nápady v bočných dungeonoch. Plagiáty pokračujú v tretej kapitole, tam som mal zase pocit, že hrám vykrádačku Planescape: Torment. Korunu tomu nasadil démon, ktorý musí viesť miestny obchod a hoci má neustále chuť rozpárať každému zo svojich zákazníkov trup, musí k nim byť milý a zdvorilý, pretože ho viaže dohoda s nadriadeným. Bioware, please! Špatne naklonovaný Fhjull Forked-Tongue z Outer Planes na mňa naozaj dojem nespraví. Poriadne idiotské sú aj niektoré puzzle, napríklad situácia, keď musí hlavná postava prehodiť dobývací katapult cez priepasť. Keď som sledoval, ako ten zložitý mechanizmus poskladaný z dreva a železa letí ponad širokú priepasť aby neporušený a funkčný dopadol opäť na zem, rehotal som sa snáď tri minúty v kuse.