Neuvěřitelná dobrodružství pouťových balónků

25.09.2008

freeware

Bylo nebylo, žil v maringotce zpustlý čtyřicetiletý chlap, který se živil prodejem balónků. Jednoho dne přišel protivný kluk a koupil si dva balónky, červený a zelený. Modrý balónek zůstal sám, ale bylo mu hrozně smutno, a tak se rozhodl své dva barevné kamarády ze spárů malého protivy zachránit. Proč měl prodavač balónků jen tři (to je byznys!) a odkdy může být kusu gumy naplněné héliem smutno, to už je vedlejší, důležitá je záchrana.

A tak se modrý balónek vydává na strastiplnou cestu za záchranou. Ještěže nad ním bdí hráč "doplň své jméno" se svým větrákem a pomocí myši ho směruje za sesbíráním všech penízků a později ovoce po cestě v celkem 11 levelech, které jsou prošpikovány různými pro balónky nebezpečnými věcmi jako kaktusy, ale i obyčejné zdi, kterých se za žádnou cenu nesmí dotknout, což proto, že někdy fouká i vítr, není vůbec jednoduché.

Musím přiznat, že jsem o téhle hře dodnes neslyšela, a rovněž nevím, proč má od půlnoci 7 zobrazení (proto jsem na ni teď přišla), ale ten popisek je geniální... :D

Neuvěřitelná dobrodružství pouťových balónků jsou pro mne rozhodně nejzábavnější hrou seskupení Perdol Games. Není to žádná über hra, ale je to hříčka, která dokáže na pár chvil zabavit. A taky dokáže pěkně rozčílit, kdy balónek pracně dostáváte k cíli a on vám někde rupne:-)

Hru jsem nedohrál, jelikož se to pak už nedalo a nejsem až tak hardcore freewareář, abych u toho strávil několik dní.

Proti: Je to prostě jen hříčka.