Nether

online > online akce *
akce > 1st person akce
05.06.2014 PC
Phosphor Games
Nether ponúka naraz online až 64 hráčom, aby sa pokúsili pokúsili prežiť v zdevastovanom meste, ktorého rozsah 150 blokov dopĺňajú desiatky metrov štvorcových prírodných lokácii v jeho okolí. Hrozbu predstavujú Netherovia (Nethers), monštrá so schopnosťou teleportácie, ako aj hráči, ktorých stretnete mimo bezpečných zón alebo ak sú členmi znepriatelených klanov, ku ktorým sa môže hráč pripojiť.

Taktiež je nutné sa starať o hlavné potreby pre život; jedlo a vodu. Smrť je sprevádzaná stratou všetkých predmetov získaných behom hrania ako aj aktuálneho levelu. Kľúčová je spolupráca, získavanie a kombinovanie predmetov a taktický boj. Postupne sa do hry pridáva možnosť hry aj za nepriateľských Netherov. Tvorcovia pravidelne pridávajú do hry nový obsah.

Zdravím..Mel bych dotaz.. hraje to momentálně někdo aby my mohl říci ,,objektivní´ názor jestli má cenu do toho vrazit peníze?? Předem děkuji :)