Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Necris Dome

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > textová adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1986 AmstCPC
1987 SpectrumC64
Vývojáři:
Charles A. Sharp
Jde o textovou adventuru, která je doprovázena jednoduchými obrázky. Hra je zasazena do daleké budoucnosti Země. S tím, jak rostla lidská populace a náklady na to, jak ji uživit, začalo být málo místa na samotné planetě. Proto lidstvo vybudovalo místo pro mrtvé, něco jako orbitální hřbitov, zvané Necris Dome. O toto místo se starali roboti, kteří byli vedeni jedním hlavním robotem, Arch-mandroidem. Po několik let to fungovalo dobře, ale pak se začaly objevovat zvěsti, že roboti začali sami myslet a sestrojují zbraně, se kterými zaútočí na Zemi. Problém je o to větší, že Země byla již po několika staletích místem klidu a míru, a tak všechny zbraně byly zakázány.

Aby hráč zabránil katastrofě, vydává se v roli speciálního agenta na Necris Dome. Dostává se na toto místo v utajení, kdy je propašován na palubě satelitu, a musí vyšetřit, co se na Necris Dome děje a případnou hrozbu zneškodnit. Hra začíná jeho příletem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.