Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

NASCAR Road Racing

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
26.05.1999 PC
Vývojáři:
NASCAR Road Racing je závodní simulátor s oficiální licencí amerických závodů NASCAR od vývojářů FarSight Studios, který vyšel v roce 1999 pod hlavičkou Electronic Arts. Jedná se v pořadí o druhou počítačovou hru s tématem závodů NASCAR, která pod hlavičkou EA Sports v daném roce vyšla. Tou první je NASCAR Revolution a obě hry používají stejný engine.

NASCAR Road Racing se ovšem na rozdíl od druhé jmenované hry přesouvá z klasických oválných okruhů typických pro závody NASCAR na členitější závodní okruhy na otevřenějším prostranství. Celkem hra obsahuje 12 smyšlených tratí, ve kterých hráč kromě řady různých lokací v USA, jako jsou Utah, Florida či Nevada, zavítá i do takového Japonska, v kterém se po určitou dobu skutečně závody NASCAR exhibičně jezdily.

Hráč si může před samotným závodem vybrat z celkem 26 závodních aut a jezdců ze sezóny 1999, mezi nimiž nechybí taková jména jako Jeff Gordon, Terry Labonte či Dale Earnhardt. Dále je možné upravovat si vzhled a parametry svého vozu.

Co se týče herních módu, hra nabízí pouze singleplayer a žádný šampionát, pouze samostatné jednotlivé závodní okruhy nebo možnost kvalifikace, kde podle toho, v jakém pořadí hráč dojede, tak v takovém pořadí následně začíná samotný závod. Celkem je možnost soupeřit s 10 až 26 počítačem řízenými závodníky a hra také umožňuje řídit auto v pohledu z kabiny jezdce.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.