Mystery P.I.: The Vegas Heist

01.04.2008

Druhá hra ze série Mystery P.I. se odehrává v Las Vegas. Z nového kasína byly den před slavnostním otevřením odcizeny čtyři miliardy dolarů a detektiv má patnáct hodin na jejich opětovném nalezení. Pokud se mu to podaří, odměna bude stát za to - 50 milionů z navrácené sumy bude jen jeho...

Počet lokací byl oproti prvnímu dílu rozšířen na 25, stejně tak se změnil i počet speciálních předmětů, nutných k odemčení neomezeného hledání předmětů na všech obrazovkách. Tentokrát je nutné najít 25 klíčů a navíc i 25 žetonů. Přibyly nové mezihry. Pexeso bylo nahrazeno třemi druhy skládaček (klasické puzzle, rotace jednotlivých dílků i výměna dvou dílků během jednoho kroku) a osmisměrkou. Po každé misi je hráči odhalena jedna stopa. Po sesbírání všech se zpřístupní lokace s uloupenými penězi.

Crejzi: Tvůj "komentář" působí jako post do diskuze, kam bych to také nejraději přesunul. Nechceš se trochu rozepsat o tom, proč tě to nebavilo?

Typická "pouze" hledací hra... bavilo mě to asi do takové 10. úrovně, protože pak už se jen vše opakovalo v různých intervalech: stejná místa, stejné předměty, jen pěkně na střídačku. Nuda.

Pro: dobré na odreagování

Proti: stereotyp, šíleně dlouhé, opakování lokací