My Summer Car

Nehotová verze
24.10.2016

My Summer Car je netradične ladený simulátor, odohrávajúci sa vo Fínsku v lete roku 1995. Vašim prvotným cieľom je poskladať si vozidlo, pretože bez neho sa nepohnete z miesta. Hru začínate s množstvom malých automobilových dielov a z nich musíte postupne zostaviť motor a následne celé auto. Okrem stavu vášho vozidla sa však musíte neustále starať aj o seba a o zásoby jedla a pitia.

Keď sa vám podarí vaše auto spojazdniť, môžete začať plánovať jeho vylepšenia. Najskôr sa však potrebujete dostať k ďalším súčiastkam a vlastnoručne si ich namontovať. Pri jazde musíte dávať pozor aj na havárie a iných, často agresívnych vodičov. Súčasne treba myslieť i na dobrý technický stav vášho vozidla, inak vás môže zastaviť polícia a auto vám zabaviť. Našťastie však máte k dispozícii množstvo náhradných dielov, takže v takom prípade sa pokojne môžete pustiť do skladania a vylepšovania ďalšieho.

Hra je neustále vo vývoji a postupne do nej pribúdajú nové náhradné diely, či survival prvky.