Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

My First Skydiving Academy

63
19 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.03.2008 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://forums.tigsource.com/index.php?topic=1242.0
Hra byla vytvořena v rámci soutěže Video Game Name Generator Competition, v níž bylo úkolem udělat hru podle náhodně vygenerovaného jména (tímto) a kde nakonec skončila na druhém místě. Nabízí tři úrovně, ve kterých dostáváte k ovládání nemluvně vypadnuvší z letadla a musíte ho s co možná nejmenším poraněním promanévrovat skrz skaliska a místní poletující zvěřenu až na pevnou tvrdou zem. To za doprovodu písničky Danger Zone z filmu Top Gun a v kreslené grafice, v níž vidíte pozadí a herní popředí je zobrazováno pouze siluetami.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Doporučuji těm, kteří mají rádi černý humor. Ač to vyzní hrozně, při prvním hraní se neubráníte a budete se smát nahlas z poslechu naříkání dítěte při každém nárazu do skály doplněné aktuálním výčtem zlomenin :-) Úrovní by mohlo být víc, i přes trochu větší obtížnost ty tři dohrajete během chvilky, ale vzhledem k tak krátkému vývoji hry a pěkné grafice je to dobrý výsledek.
+5+5 / 0
  • PC 65
Padalo mimino volným pádem,
dejte si práci s malým smradem.
Třikráte vypadne z letadélka,
zadek mu chrání tenká plenka.
Kličkuješ s dítětem skrze srázy,
ti co to nezvládli jsou teď vrazi.
Pokuds ho ochránil v těžké chvíli,
na zem jste zdárně doplachtili.
+4+4 / 0