Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Muv-Luv Alternative Chronicles 02

24.06.2011
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Druhý disk přináší pouze dva příběhy. Kvantitativní úbytek je však vykoupen bezmála dvojnásobným rozsahem. Nová epizoda The Day After nás zavádí do Seattlu, v němž se pokouší o soužití Američané s přeživšími migranty z Asie. Aby toho nebylo málo, válka s Kanadou nenabírá konce a pozvolna vyplývá na povrch, že ani BETA na počtu příliš neprořídla. Otevřené konflikty mezi frakcemi, eskalující nepokoje a nevyzpytatelné přírodní podmínky si vyžaduji velmi delikátní přístup. Major Jinguuji Marimo, nechvalně proslulá jako Mad Dog, proto zakládá pouze jí se zodpovídající osobní jednotku Wardog. Jejím primárním cílem je snaha o záchranu všeho, co ještě zbylo z ducha zničeného Japonska.

Povídka Aspiration doprovází japonského kadeta na jeho exkurzi do Evropy, kde plánuje nabrat potřebné zkušenosti pro svou službu v řadách královské stráže. Pobyt tam mu však komplikuje vlastní arogance, předsudky a odměřenost, která nenachází pochopení pro neformálnost a přímočarost Evropanů. Ve společnosti tří dívek se však učí způsobům a srdečnosti jiné kultury, aby si snad domů odnesl lekci zcela odlišnou, než jakou si původně sliboval. V hlavních rolích se objevují členové praporu JA44 Zerberus. Aspiration se tak řadí do kategorie příběhů nazvané The Euro Front (univerzum Muv-Luv Alternative).

Bonusy zahrnují Joshin Eishi Cryska II, vizuální či zvukový reklamní materiál, galerii apod.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.