Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Murasaki Baby

60
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
16.09.2014 Vita
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.ovosonico.com/murasakibaby/
Murasaki Baby je příběh o malé holčičce, která se vzbudí uprostřed noci a objeví tajemné dveře do říše fantazie. Je to ale říše plná temnoty a nočních můr, podobající se třeba filmům Tima Burtona. Holčička je tak přirozeně vystrašená a hledá cestu zpátky ke své mamince. Průvodcem tímhle světem jí jste právě vy vašim úkolem je jí zajistit bezpečí.

Hratelností jde o logickou 2D plošinovku, která sází především na svou grafickou stránku a neobvyklý způsob ovládání. Postavu totiž nelze ovládat klasicky jak je běžné v jiných plošinovkách, ale jen pomocí dotykového displeje, kdy dítě vedete za ruku. Díky tomuhle faktu musí hráč i přemýšlet jak s dítětem zacházet a jaké jsou jeho schopnosti. Pokud například táhnete za ruku příliš rychle, dítě vám nestačí a padá.

Důležitým prvkem je i fialový balónek, který si dívka nese. Pokud jí uletí nebo praskne, úroveň začíná od začátku. Chránit tak musíte i samotný balónek od nástrah okolního světa. Balónky pak hrají roli celou hru i u NPC, přičemž vám každý dovoluje vstoupit do jiné dimenze a dívka tak dostává zcela nové schopnosti jako manipulaci s gravitací, možnost změnit balónek v kámen nebo třeba poručit větru, což pomáhá v různých hádankách.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.