Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

M.U.D.S. - Mean Ugly Dirty Sport

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
sportovní > sportovní manažer
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1990 PC
1991 Amiga
Vývojáři:
Golden Goblins
Ve městě Gorden, které se nachází ve fantazijní zemi Ghold je nesmírně populární týmový sport, známý pod označením M.U.D.S. V tomto případě jde skutečně o nenávistný, špinavý a násilný sport dvou týmů, který je podobný našemu ragby nebo americkému fotbalu.

Sportovní utkání praktikují dvě družstva o pěti hráčích, kteří se rekrutují z vězňů na trhu s otroky. Vítězí to z obou mužstev, jejichž hráči zdecimují svoje protivníky nebo mužstvo, které získá alespoň 7 ze 14 možných bodů. Bod je získán dopravením míče do brankoviště soupeře; jako míče zde slouží Flonkové, což jsou malí sauropodi podobní pterodaktylům. Hráč ve hře účinkuje jako trenér svého týmu, do jehož dresů povolává vhodné hráče. Každý hráč má určité schopnosti a vlastnosti, které v průběhu hry využije. Před každým zápasem pak nastaví taktiku svého týmu, se kterým lze v turnajovém módu cestovat na zápasy i do dalších podivných měst této zvláštní země.

Samotný zápas je prezentován z top-down pohledu, kdy hřiště vertikálně skroluje podle toho, kde se zrovna nachází Flonk, jenž je zrovna ve hře. Často také dochází k animovaným pozápasovým bitkám v místních tavernách.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.