Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

M.U.D. TV: Mad Ugly Dirty Televison

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
25.02.2010 PC
Vývojáři:
Realmforge Studios
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20100426084922…
Některé konspirační teorie spekulují s podezřením, že s pomocí televizního vysílání je možné ovládat masy, anebo je alespoň nechat zhloupnout. Matt si myslí totéž. Matt je génius a navíc touží po pomstě, kterou přísahal celému lidstvu za nespravedlnosti, které se mu dějí. Aby dosáhl svého cíle, stává se televizním producentem.

M.U.D. TV ekonomicko-manažerská simulace kráčející ve šlépějích Mad TV z roku 1991, v níž přebíráte kontrolu na vysílací stanicí, kterou si přebudujete ke svému obrazu. Prostřednictvím tohoto média zaútočíte na několik cílových skupin, mezi nimiž nechybí důchodci, intelektuálové nebo ženy v domácnosti. Ti všichni a mnozí další budou sledovat váš program, pokud je bude zajímat. Tomu musíte podrobit vysílané pořady i vkládané reklamy a přizpůsobit se preferovaným časům každé ze skupin diváků. Postupně se dopracujete k produkci vlastní show nebo televizního seriálu, k čemuž musíte najmout scénáristy, herce a řadu dalších profesí. Rozšiřování vašeho impéria si vyžádá i stavbu nových studií či kanceláří s kompletním vybavením.

Kampaň pro jednoho hráče obsahuje sedm misí sršících humorem a velkou dávkou nadsázky. Připojit se může dalších sedm reálných hráčů nebo oponentů řízených počítačem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.