@Charllize (03.04.2023 21:37): Jo, to by tak nějak odpovídalo. :D

Ta hra je děsně pěkná z gameplayů, ale recenze byly průměrné a četl jsem, že ani ten příběh není žádný zázrak. Taky jsem už párkrát uvažoval, že se do toho pustím, ale znáš mě… třeba za 5 let. :)
@Tainaru (03.04.2023 22:12): Musím to napsat. FM3 měl v sobě implementovaný internet. Square naprogramoval jakousi vizi budoucího internetu a šlo tam brouzdat po stovkách stránek a třeba se dostat i na černou stranu internetu a tam nelegálně nakupovat díly pro mechy. Člověk se v tom mohl hodiny hrabat a dotváret si lore. Pro mně to bylo vlastně první setkání s internetem a ačkoliv to bylo cele na bázi nějakých internetových stránek devadesátých let celkem jsem se díky tomu při první návštěvě reálného internetu zorientoval.

Myslim ze tu trojku v nějakém directu zminovali ze bude :)
@Charllize (03.04.2023 21:37): Tak to vypadá jako něco, co by mě mohlo gameplayem bavit. Aspoň, že to tady existuje, takže Fritovi dík :)

Já sice na stroje moc nejsem, ale loni jsem neodolal a objednal sběratelku nového Front Mission. Snad by mi to mělo přijít někdy v půlce roku.
@Tainaru (03.04.2023 21:26): Tak ja měl období kdy když ve hře byli mechové, roboti atd tak jsem po tom hned sáhnul. Ačkoliv Gundam šel dost mimo mně. Tohle bylo ale tahový jrpg. Solidní customizace mechu, pekna grafika na tu dobu. Cestovalo se různe po světě a myslím ze dokonce i na měsíc. Ale trosku tomu chyběla te velkolepost co měla třeba FF nebo Star Ocean. Takový lepší béčko jrpg. Příběh si už moc nevybavim :)
Mam dojem ze Fríťa to přidal taky v tom zápalu mech obrození co se mu přihodil :)
@Charllize (03.04.2023 21:02): Někdo to zmínil v nějaké JRPG skupině, kam občas koukám, a přišlo mi to na pohled takové sympatické, tak jsem juknul tady na profil a ten zeje prázdnotou :)
Říkal jsem si, že bych se do toho třeba někdy pustil, ale jelikož má ten hlavní hrdina dvojbarevné oči, tak to raději odstavím někam na poslední kolej :)
Máš k tomu nějaké detailnější vzpomínky?