Fajn dohráno. Sice jsem to nedokončil úplně, ale dojel jsem 90% hry a závody nemají žádný příběh, kde by mi něco důležitého uteklo a navíc nemám nervy na nějakou zkurvysynskou obtížnost ke konci hry, kterou vymyslel nějaký vyfetovaný šílenec. Takže za mě dohráno.

Pak půjdu do Days Gone.
Ale možná že to stihnu za ten týden dojet kompletně poctivě. Akorát ten 7. rank už je více o štěstí a je to těžké jak kurva. Kolikrát jedu a jen si říkám, jestli ten kokot do mě vrazí nebo tamten chuj mi skočí na hlavu, co jede z boční cesty. To hlavně, když mi dají motorku mezi monstertrucky. To je fakt o držku.

Ale v 7. ranku mi chybí 6 závodů a teď se dívám, že osmičku ještě nemám odemčenou, ale když těch 6 dám na bronz, tak jdu na osmičku. A uvidím, jak ta bude těžká, ale sedmička je těžká už jako hovado.

EDIT: A co jsem četl, tak nejsem jediný, kdo má takový názor.
@Fritol (05.05.2019 07:13): Jebat :-D Trochu mi to ale upravili, ať to lépe vypadá.

Jinak ty vyšší levely jsou fakt nehratelné a s velkými nervy jsem teď ten první závod na sedmém ranku dojel na třetí místo. A to jsem mohl být druhý nezbrzdit mě zkurvená voda.

To asi kašlu, ještě dojedu tento týden nějaké závody a zaškrtnu si dohrání. Však to není hra s příběhem, kde o něco jde a jsou to jen závody a já dohrál většinu z nich a strávil u toho hromadu hodin, takže i když nedojedu úplný konec, tak se to dá považovat za dohrané. 8. a poslední rank jsem odemknul vzhledem k tomu, že jsem začátky dojel na zlatky, tak nebudu mít výčitky svědomí.

Já bych to osobně dojel celé, ale tak chci hrát Days Gone pak a nebudou nervy na neustálé opakování jednoho závodu, takže asi tak.
Ha, přidání šlo rychle. Tak už na 7. ranku z 8 a snad to nakonec dohraju. Ale občas mě to stojí pěkné nervy to opakování a učení se to nazpaměť, abych neudělal žádnou chybu.