Získán titul jezdce i týmu v nejvyšší soutěži. Trvalo mi to 14 sezón (cca 120 hodin). Můžu jít do důchodu :)
Vyrazil jsem druhého jezdce uprostřed sezóny. Hra se s tím nevyrovnala úplně nejlíp :) odkaz
Po dvou sezónách se mi vdala závodnice a odešla na mateřskou. Hezký detail :)
zatim testuju , o F1 se moc nezajimam tak me docela prekvapila absence tankovani v depu behem zavodu - asi novy pravidla v reakci na par nehod pri vysokotlakym tankovani, jinak klasicky f1 manazer, jen se mi moc nelibi system vyroby novych soucastek a a system jejich vylepsovani , - resp. neni mozno najmout vic techniku aby sla prace rychleji na druhou stranu diky tomu nelze ani se silnym tymem zistat velky technologicky naskok a je to boj az do konce sezony , naopak oproti starsim hram je vylepseny system zlepsovani ridicu/pilotu , jednoznacne doporucuju poridit meterology aspon prvni urovne, nebo lepe i druhy urovne , pri destivych zavodech v prvnich letech nez si je poridi i AI tymy jednoznacna vyhoda kdyz vite kdy prezout na mokro nebo pretrpet prehanku bez prezouvani , taktez vyhoda je dlouhe zkusebni jizdy pred samotnou kvalifikaci a zavodem, pri 18+ minutach jste schopni dostat maximum informaci z trate a nastaveni a promenit je na bonusy v kvali . a v zavode - 15procent bonus zavod + 15 procent bonus pneu , s tim souvisi jeste jedna novinka co v starsich hrach nebylo - politika -resp hlasovani o zmenach pravidel v nasledujici sezone