Monster in My Pocket

1992

Hra vznikla na základě série hraček značky Monster In My Pocket. Ujměte se role jednoho ze dvou miniaturních hrdinů (v případě hry pro jednoho hráče) a bojujte proti dalším miniaturním příšerkám v čele s hlavním antagonistou Warlockem. Budete vzdorovat mýtickým a legendárním bytostem, jako jsou například behemoth, hydra, vlkodlak, griffin, kraken, kyklop, Baba Jaga nebo dokonce Tyrannosaurus Rex.

V průběhu svého putování navštívíte řadu lokací, jako jsou domy, ulice, stoky, japonská zahrada nebo staveniště. Lokace hry nejsou nikterak originální, ale z pohledu maličkých hrdinů mnohem zajímavější. Budete tak bojovat s hordy nepřátel přímo v obývacím pokoji, na kuchyňské lince, schodišti, kanále nebo rovnou v lednici (kde se s vámi utká věrná napodobenina samotného Mr. Freeze). Hra obsahuje několik bossfightů, kde každý boss má svůj jedinečný moveset.

Jedná se o plošinovku, ve které jsou postavy viděné z boku a která je rozdělena na několik částí. Hru je možné hrát v lokálním multiplayeru ve 2 hráčích v kooperaci.