Mob Ties: Tokyo

01.03.2009

Mob Ties: Tokyo je nezávislá hra studia E.V.E. Digital, na které pracovalo pouze minimum vývojářů s minimálním rozpočtem (hru muselo nakonec studio dokonce samo vydat). Má se jednat o první díl ze série, která chce zmapovat příběh zločineckých gangů z nejznámějších měst světa. Příběh pojednává o nájemném zabijákovi, kterého si najal jeden velmi úspěšný obchodník a majitel nočních klubů, s pověřením eliminovat nežádoucí tokijské gangy.

Mob Ties: Tokyo je klasická FPS, která neobsahuje žádné revoluční či originální prvky. Do rukou se vám dostane klasický arzenál palných zbraní, v případě nutnosti je také možné nepřátele porcovat katanou. Příběh je vyprávěn pomocí klasických animovaných sekvencí.

Dle oficiálních stránek je ve vývoji pokračování s názvem Mob Ties: Moscow.

Tak to je jasný, proto mě to udivuje a tak nějak jsem se přizpůsobil no. Jinak je to strašný hovno, zkusil jsme demo a kvalitou se to blíží k takovým perlám jako je Wolfschanze