Nejde urychlit a ani přeskakovat dialogy což považuji za nedostatečné. Nebýt toho a divné kamery snad u toho i vydržím.
Prosím přidejte sem někdo další dva díly nemám co ohodnocovat :D, a určitě věřím že máte lepší popisky než já :D :).
@M.a.t.t. (25.11.2015 10:29): Sám jsem překvapen, opravdu jsem četl, že třetí epizody se tento rok nedočkáme. Alespoň tak o tom psala Minecraft wiki. Teď jsem to schválně rozjel a opravdu třetí epizoda je venku... wow.... , čekám až vydají i zbytek, abych si to mohl zahrát celé aniž bych musel čekat na další díly :)
@TRIAn29 (29.10.2015 14:25): Nemal si pravdu, aj tretia epizóda je už vonku. Podľa wikipedie by mala do konca roka teoreticky vyjsť aj štvrtá. Až mám z toho pocit, že Telltale sa chce Minecraftu čím skôr zbaviť a venovať sa niečomu... ehm, zmysluplnejšiemu :D
@AiMLEzZz (14.10.2015 18:34): Já jsem zatím žádné hry od Telltale nehrál, takže nemohu posoudit. Mně osobně to vcelku bavilo až na to, že jsem si představoval, že té interakce a volnosti bude víc (možná moje neznalost tohoto typu her, ale to je jedno). Spíš mi uniká systém epizod u hohoto typu hry, když každá epizoda na sebe (zřejmě) přímo navazuje jako každý další díl seriálu. Takhle si člověk koupí hru a v tom nejlepším se dozví, že pokračování bude následovat příště (tímto svého času proslul Prison Break). Někdo může argumentovat, že tak se to dělá, že to má svůj záměr, nebo je to součást žánru atd., nicméně já bych si radši počkal a pak dal celou jízdu od začátku do konce naráz. Pokud by každá epizoda měla samostatný příběh (začátek a konec - věc uzavřena), tak by to byla samozřejmě jiná. Nicméně, čekal jsem průser a oproti očekávání jsem se bavil, takže za mě účel splněn, i když (prozatím) jen z části.
@TRIAn29 (komentář): Vidíš, důvod, proč jsem to přestal hrát, byl zrovna v dialozích, který mi přišly vyloženě infantilní a osudy postav mi byly úplně ale úplně ukradený. Zdálo se mi to mířený spíš na děcka, narozdíl od třeba The Walking Dead, protože od tam vím, že v Telltale dobrý dialogy napsat umí.
Rozhodne by to malo byť rozdelené na epizódy tak ako doteraz také hry rozdelené na DH boli.