Jejich hry jsem měl docela rád, i když ne tolik jako ty od scf. Jsou to takové poctivé lovelettery:) Ale nebyla to zas taková láska, abych sjel celou pentalogii, a i když byl první díl milý, nemá asi smysl ho hrát samostatně.
@Crash (29.06.2019 21:46): Dnes máš tedy nový impulz k jejich přidání :).

Jinak Millennium: A New Hope zde nikdo nedohrál? Nevím zda má smysl pokračovat, nebo již nikdy nezapnout. Josef má nahráno 15h, ale nehodnotil.
@Charllize (29.06.2019 16:22): Mám pocit, že o tom psal i Level (a koukám, že tvůrci jsou stále aktivní a mají na Steamu 82 jRPG!). Ono jednu dobu jsem měl také rád RPG Maker a sledoval hry, které tam vznikaly. Něco jako AGS na adventury. Jen dnes, kdy už vychází i ty největší jRPG z konzolí na PC, to už nemá moc smysl ani zkoušet. Ale kdo by kdy řekl, že se dočkáme jedenáctého DQ na PC...
@Drolin (29.06.2019 16:17): Myslim ze to ma i vic dilu, a skutecne to bylo sveho casu v urcitych kruzich popularni. To byla jeste takova ta doba kdy jeste poardne nezacla indie manie a garazotvorba ve velkem. Vlastne to byla indie hra jak ma byt, a melo by i byt dneska :)
No potěš pokud toto je indie RPG roku 2009 :)).

...RPG Fan, včetně ceny pro nejlepší indie rpg roku 2009

Ale zase to má pěknou vlastnost na jRPG - jde vybrat, zda nepřátele budou vidět či ne.