Tak včera vyšla Definitive edition a podle ohlasu zmrvili to málo hře co bylo dobré. Achjo kdyby radši udělali dvojku. Ne, oni musí stáhnou z prodeje předchozí verzi a nahradit jí tímhle, to mi hlava nebere.
@Crash (10.06.2016 17:56): Dík za odpověď. Vše jsem si už zjistil. Musíš mít zakoupenou českou licenci. Samotná čeština na Steam verzi nejde nahrát, tak jsem moc nelenil a koupil dvdčko i s kódem a Steamu se ti přidá český jazyk. Až tak mě to chytlo :-)
Klasika Might and Magie, ještě jeden souboj a jdu spát, ještě kouknu sem a pak jdu spát nebo porazím to prda a jdu spát, ejhle třikrát do jedné :-)
@Strady (08.06.2016 20:01): Ale v tom Score byla taky Steam verze, a na DVD jsem teď koukal a žádná čeština tam do něj není. Tak jestli to byla nějaká speciální česká verze na STeam to nevím. Já už to na Steamu měl, takže ten kód jsem nejspíš někomu giftnul.
Není tady někdo kdo si kupuje Score? V 260 byla MM Clash of Heroes s CZ titulky, u Steam verze nejsou. Rád bych si přečetl ty jejich hrdinské plky.