DeNNiS: Aha, no, zatím mám wishlist sestaven asi tak jenom po rok 1987, snad ani to ne, takže dosud to asi ještě není tak zajímavé, ale abych ti odpověděl na otázku, tak momentálně mám na pořadí: první King's Quest, Lords of Conquest, Timothy Leary's Mind Mirror, pokud se mi bude líbit jednička, tak i King's Quest II, F-15 Strike Eagle, jen tak z nostalgie Tetris, Rogue, zase King Quest III, Pole Position a Police Quest. Zrovna včera jsem na krátkou chvilku rozehrál King's Quest jedničku.
Nu - ona aby nebyla ta krivka tvyho nadseni tak nejak : ze zacatku up a nakonec ass.

Ale neodpovedel si mi na muj post. Rad bych vedel,co chystas za hry a bud si to sikovne obesel a nechces prozradit,nebo.......... :-D ..... nebo to prasknes
Právě, občas mě zajímá, kde se ve hrách vzalo to či ono, takže začít pěkně od začátku není na škodu a dívat se, jak se ty hry rozvíjí a vylepšujou.
Covece - jestli to mas uz pevne nalajnovany,tak by me to i docela zajimalo. Priznam se,ze jsem si zkraje rikal,ze te budu sledovat a to co znam porovnam se svyma emocema v podobe "tehdejsiho" jednocifernyho parchantika.I kdybys to mel hodit pod spoiler :-D

Navic ti muze prijit spousta novejch napadu,ktery si treba opomenul.Je mi jasny,ze se to muze zvrhnout ve zdejsi komentarovou onanii a zhnusit ti to nadseni.

Takze bych i pochopil,kdyby sis to nechal pro sebe.Ale zvedavej bych byl :-P

A kdyz uz jsme u ty masturbace,tak ten Mad Season

Mimochodem - ta tvoje smecka je zajimava,i kdyz jsem zanrove malinko jinde.Ale tehdy jsme jeli v garazi vlastne taky dost prasopaly.Nejmekci bylo Police Story na styl Chaos UK :-D
DeNNiS: No, mě jde o to, vyzkoušet si dřív nebo později všechny hry, který buď nějak ovlivnily herní průmysl / scénu, anebo z nějakýho důvodu fakt stojí za povšimnutí. Každopádně díky, přej mi hodně štěstí, protože nejednu hru z mýho wishlistu je těžký sehnat, některý mají grafiku, která se dá jenom horko těžko skousnout, byť se snažím to přehlížet a vžít se do té doby, a některý hry je problém rozjet :).
Tak ted jsem koukal na tvuj profil a mas hodne podobnej vkus a to vcetne toho nintenda. Akorat ja ho sjizdim na N73 Nokii. Navic ty hrajes na kytaru a ja hraval kdysi na basu.
Jo jo - mam rad Alice in Chains a tenhle projekt duchů. Kdyz tehdy zemrel Layne Staley , tak to nebylo nic moc prijemnyho. Tehdy to v Seatlu padalo jako hrusky.
Jestli mas rad tenhle styl,tak doporucuju divci trio Sleater Kinney (ted je sjizdim a nemuzu se nabazit). Takovy vaznejsi Pressidents of the USA

I kdyz nesrovnavam s Mad Season. Have a nice day :-)

DeNNiS: Jůůů, ty máš jako avatar cover alba Above od Mad Season. Tvoje oblíbené album?
AiMLEzZz : Me se ten tvuj napad "zpet do historie" libi od tvyho prvniho komentu,ale ten tvuj vyber je zatim dost nestastnej,pokud jde prave o ovladani :-)

Ted jsem koukal,ze jedes LOOMa a tam si svlazis hrdlo a jsem zvedav na tvy hodnoceni. Me se o te hre zdavalo.

A pokud jde o to ovladani,tak neumim poradit,ale zarad si do toho turne i Alone in the Dark. Taky o zvykacce.
Ať se snažím, jak se snažím, ne a ne vzletět. Nejen, že jenom velmi matně tuším, jak se hra ovládá, ale především z kokpitu není vidět více než jakési šmouhy a po pár metrech jízdy po runwayi se mi zobrazí nápis "Splash!" a já můžu začít nanovo.