Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Microsoft Flight Simulator 4

100
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > letecký simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1989 PC
30.10.1992 PC98
Vývojáři:
Bruce Artwick Organization
Čtvrtý díl leteckého simulátoru pro Microsoft byl opět vytvořen Brucem Artwickem, nicméně už ne pod hlavičkou společnosti subLOGIC, kterou Bruce Artwick opustil a založil si novou společnost Bruce Artwick Organization.

Vizuálně je hra velmi podobná třetímu dílu, výraznější změny se odehrály na poli simulace. Mezi dostupná letadla přibyl větroň Schweizer 2-32 s odlišnou přístrojovou deskou, vylepšený byl i model Cessny Skylane. Kromě těchto letadel jste si ovšem mohli v příslušném editoru vytvořit svoje vlastní letadlo. V základní verzi bylo k dispozici 118 letišť, na kterých již byl viditelný pohyb dalších letadel a vozidel. Součástí byl i generátor náhodného počasí.

V průběhu dalších 4 let bylo vydáno mnoho doplňků a rozšíření hry. Kromě již tradičních scenérií z celého světa byl konečně vydán upgrade pro podporu zvukových karet a vyšších rozlišení monitoru až do 800x600. Samozřejmě vyšly přídavky s novými letadly a zajímavým byl i Adventure Module, který umožnil tvorbu a kompilaci jednoduchých skriptů spouštěných uvnitř hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.