Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Microsoft Flight Simulator 2000

15.11.1999
82
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Microsoft Flight Simulator se za dlouhou dobu své existence stal synonymem pro mírové civilní simulátory a jakýmsi etalonem, podle nějž se ostatní hry tohoto typu měřily a měří dodnes.

Ovšem v době vydání FS 2000 na trhu existovala konkurence v podobě silných titulů jako byly Fly! a Flight Unlimited III. Takže nová simulace od Microsoftu to neměla vůbec jednoduché. Oproti konkurenci využívá nepříliš dobře optimalizovaný engine, který na tehdejších strojích běžel velmi pomalu. Na druhou stranu nabízí bezkonkurenčně nejvíce letadel - od klasik civilních simulátorů jako je Cessna v několika provedeních, přes jednomotorová i dvoumotorová vrtulová letadla, bezmotorové větroně, prvoválečný dvouplošník Sopwith Camel, vrtulník Bell, dopravní Boeing 777-300 až po lahůdkový Concorde letící dvojnásobnou rychlostí zvuku. S vybraným letadlem se můžete jen tak volně proletět kdekoliv na světě, či plnit předem dané mise. K dispozici je i multiplayer po internetu.

Alfou i omegou každého mírového simulátoru je realismus a FS 2000 v této oblasti rozhodně nezaostává. Každé letadlo se chová jinak a je velký rozdíl pilotovat dopravní Boeing, nebo malý Learjet. Herní povrch nebyl právě nejdetailněji modelovaný, ale reálné textury a poměrně slušné množství 3D objektů na místě velkých měst dokreslovaly autentický pocit z letu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.