Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mickey Mouse: The Computer Game

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jedná se o hru ze světa myšáka Mickeyho. Disney Castle ohrožuje zlobří král a jeho poddaní. Naštěstí je Mickey odhodlaný tohoto zloducha zastavit a vydává se tak vstříc nebezpečnému dobrodružství. Hra je rozdělena na několik částí, přes které se Mickey musí dostat až na konec hry, kde se utká se zlobrem.

V té první části prochází hráč několik pater věže a jeho cílem je dostat se až ke dveřím, které vedou do dalších částí hry. Cestou potkává nepřátele v podobě různých kreatur, jako jsou duchové, vlkodlaci, chodící pasti, dinosauři či malé a znetvořené postavy. Mickey je vyzbrojen kladivem či pistolí, se kterými se může bránit. Tato část je viděna z izometrického pohledu.

Druhá část pak zobrazuje myšáka z pohledu svrchu a jejím cílem je projít skrz bludiště až na jeho konec. Východů je z bludiště několik a k některým je třeba se dostat přes zamčené dveře, ke kterým je nutné najít klíč. I zde se pohybují nepřátelé, ale naštěstí po nich může Mickey házet kladivo.

Ke konci hry se objevují i část, která spíše připomíná plošinovku, kdy je třeba se vyhýbat nepřátelům a procházet jednotlivé obrazovky. Na úplném konci pak na hráče čeká okřídlený zlobr, kterého Mickey musí pomocí své pistole zdolat.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.