Hra se tu 100% prodávala, ale už je to dávno, navíc ta hra nebyla tolik propagvaná a byla dost přehlížená. V recenzích taky moc neobstála. Já se u ní bavil minimálně tak jako u CMR2, nebyla tak "cool", ale za to tam byl lepší pocit z jízdy... Tehdy to bylo rally s nejlepší fyzikou. Vozový park je úplně perfektní (Celica ST185, Audi Quattro, Ford Escort Cosswort, Škoda Octavia WRC...)

Našel jsem i ingame video
Já jsem odpůrce Steam a digitálních distribucí - jak už tu někdo psal, v dnešní době tě odděluje od toho, že si majitelem originálky, pouze krabice. Sice je to cenově dražší, ale v dnešní době je stejně jednoduchý si hru stáhnout ze steamu, tak jak z torrentů :-/
Krabicovka se už asi nesežene, že? Leda na nějaké aukci za "luxusní" cenu :-/ brr
Podle mě úplně perfektní hra, která je dost opomíjená... Fyzika tam je mnohem lepší než v Colinovi... je tam super vozový park a hezké tratě... Pokud se to někdo chystáte zahrát, tak nezapomeňte na patch 3.2 který vylepšil fyziku
Montana : Tak to je dobrý argument :) Takže to není v té době nějaká evoluční hra svého žánru? :-|
Vcelku solidni klasicka rally, kterou nikdo nezna protoze ve stejnym roce vysel Colin 2 :)