Nový gameplay z chystaného remasteru.

Nemohu si pomoct, ale působí to na mě spíš jako nějaký fanouškovský remaster, než oficiální hra od velkého studia. Grafika vypadá moderně, ale ne na rok 2019. Dan sice pořád běhá jako idiot (což je úžasný!), ale on sám působí zvláštně. I samotná Danova krypta vypadá trochu jinak, než v originální hře. No, uvidíme, jak se to bude hrát.
@Fritol (17.06.2019 18:15): Hmm, ono se tam zas tolik nemluvi, tak to asi slo. Jen mi prijde usmevne dabovat tuhle hru, kdyz treba aktualni Days Gone by to urcite ocenil vic, jenze tam holt asi ty penize a pozadovana kvalita je neco co se u nas nevyskytuje :)
@mattesak (13.05.2019 13:24): Ta PS1 verze se mi taky zdá, že má takový hororový nádech zatímco třeba ten remake na PSP na mě působí jako Disneyovka. Co se PS4 týče, tak vypadá dobře, ale už to není přesně ono.
Pár dní zpátky vyšel story trailer očekávaného remaku/remasteru/neznám přesnou terminologii. Pokud jste tuhle hru, stejně jako já, pařili od útlého dětství, určitě si vybavujete ten zvláštní pocit při hraní. Tenkrát jsem nevěděl, jestli se mám té hry bát nebo ne, ale naprosto mě učarovala. Ten "feeling" mám dodnes. Už se u ní sice nebojím, ale ten rozporuplný pocit z jejího vyznění přetrval :) A teď tenhle trailer. Vůbec mi to nepřipomíná tu hru, kterou jsem měl vždy tolik rád. Vizuál je až přehnaně "pohádkový" a trochu se obávám, že hra cílí na mnohem mladší publikum než si zaslouží. Jak to působí na vás?