Zajímavosti

Příběh

Po úspěšném dokončení hry se zobrazí hláška: "Bílí zvítězili! Bílá rasa zvítězila svou inteligenci nad stupidníma, smradlavejma, špinavejma, hnusnejma, pitomejma zavšivenejma, línejma, parazitujícíma, všemi nenáviděnejma a hovno dělajícíma cikánama. Čeští vlastenci pod heslem: "Mrtvý cikán - dobrý cikán" svými činy, za podpory všech spoluobčanů, opravdu dosáhli svého - za pár hodin se Česká republika hežila jen samými dobrými cikány. Škoda jen, že realita je jiná - ale co není, může být!"
Pokud cikáni rozeberou celou zeď, hra skončí a zobrazí se hláška: "Porážka BÍLEJCH v Matiční ulici - V této rozhodující bitvě došlo k začátku konce bílé rasy. Cikánští bossové (resp. bosí cikáni) zabrali strategické kontejnery a skládky po celém světě. Ve všech resturacích byl přísný zákaz podávání Cikánské pečeně... Po celém světě byl zaznamenán rapidní nárůst cikánské populace a to byl definitivní konec nadvlády bílé rasy. Je jen na Tobě, abys s tim něco udělal !!!"

Ostatní

Romové z Matiční ulice měli z hry velké obavy. "Ten, kdo tu hru vymyslel, asi chce navádět lidi, aby nás sem opravdu chodili střílet," řekla jedna z obyvatel ústecké Matiční ulice Gisela Lacková. Uvedla, že v té době dostávala do svého bytu každý den anonymní výhružné nebo urážlivé telefonáty.
Keď cigáni vylezú, pauzni hru a môžeš ich postrieľať bez toho aby sa snažili ukradnúť tehly. Po zastrelení hru odpauzuj, pripočítajú sa ti body za zastrelených cigánov a objavia sa ďalší dvaja - keď dáš znovu pauzu, takto môžeš pokračovať až do konca hry.