Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mario Party 4

21.10.2002
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Mario Party 4 je pokračování slavné série z Nintenda 64, tentokráte již na herní kostku Gamecube. Hra je velice podobná předchozím dílům a z velké části připomíná stolní hru. Cílem je nashromáždit co nejvíce hvězdiček a penízků. Kdo má nejvíce, vyhrává.

Hra obsahuje 3 režimy: Story, Party a Mini-game.
Story – jeden hráč proti počítači
Party – je klasická hra více hráčů
Mini-game – lze hrát jakoukoli z odemčených miniher
Minihry jsou dále rozděleny do dalších kategorií, například 1 vs 3, 2 vs. 2, všichni proti počítači, atd...

Ve hře je k dispozici 8 hratelných postav: Mario, Luigi, Princezna Peach, Yoshi, Wario, Donkey Kong, Princezna Daisy a Waluigi. Výběr je tedy celkem pestrý a je na každém, do jaké postavy vloží svůj osud.

K výběru je 1 ze 6 základních herních desek, na kterých se poté odehrává veškeré dění. Každá deska má jiné parametry a hra se tak nestává stereotypní. Na těchto deskách jsou nachystány různé překážky, nástrahy, bonusy, penízky a hlavně hvězdičky, které jsou nejdůležitější pro celkovou výhru. Hráč zde může nakupovat pomocné kostky, které přidávají, nebo naopak ubírají délku chůze a dále různé houbičky, které při správném použití nabízejí velikou škálu výhod. Na každé herní desce také čekají spousty překvapení, které hráče můžou zvýhodnit, nebo naopak poškodit.

Na konci posledního kola se vše sečte, a pokud je zapnutý bonusový režim, dodatečně se ještě rozdělují další bonusové hvězdy, které mohou úplně otočit konečné pořadí. Je možné například získat hvězdu za největší počet vyhraných miniher. Vyhrává hráč s největším počtem nasbíraných hvězd a v případě remízy rozhoduje stav peněz.

Jako snad v každé Mário hře bude opět hráčům škodit starý známý Bowser a bude se starat o to, aby hvězdičky jen ubývaly.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.