Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mario Kart 7

89
4 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
02.12.2011 3DS
Vývojáři:
Nintendo Entertainment Analysis & Development, Retro Studios (sekundární)
Oficiální stránky:
http://mariokart7.nintendo.com/
Jak se již stalo zvykem, s novou konzolí od Nintenda, zvanou 3DS, vyšel i nový díl série Mario Kart. Největší novinkou tak logicky bylo možnost hrát ve 3D stereoskopickém zobrazení, což spolu s možností gyroskopického ovládání a nově představeným pohledem z první osoby poskytlo zcela nový zážitek ze závodění.

Novinek však hra přinesla více. Poprvé v sérii hra nabídla možnost přizpůsobení motokáry, kterou si hráč může sestavit ze tří částí: šasi, pneumatiky a kluzáku. Každá z nabízených částí pak různě ovlivní výsledné jízdní charakteristiky stroje. Poprvé také stráví hráč notnou část závodů nejen na pevné zemi, ale i v ovzduší, kde se opravdu hodí výše zmíněny kluzák, a také pod vodou. Příjemnou novinkou jsou takzvaná Ghost data - jde o záznam hry jiného hráče, který je využit jako neinteraktivní soupeř. Online multiplayer je pak zprostředkován pomocí Nintendo Network.

Tradičně pak hra přinesla nové hratelné postavy (Metal Mario, Lakitu, Wiggler a Honey Queen), 16 nových tratí a 3 nové použitelné předměty - Fire Flower, Super Leaf a Lucky Seven. Stejně tradiční pak bylo kladné přijetí u kritiků i fanoušků a následný prodejní úspěch, kdy se zatím prodalo téměř 16 milionů kopií hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.