Mari0

03.03.2012

freeware

Proslulý instalatér Mario je zpátky v nové předělávce původní hry z roku 1985. Hra zůstala graficky nepozměněna, do hry byl pouze přidán Portal Gun ze známé série Portal od Valve. Portal Gun samozřejmě nefunguje jen na vás, ale i na vaše nepřátele, kteří jsou stejní jako v původní Mario hře.

Hráč si v nastavení může Maria předělat k obrazu svému - může mu změnit barvu obličeje, vlasů, ale i samotných portálů. Mimoto máte na výběr mezi 33 klobouky. Ve hře je multiplayer až pro čtyři hráče, ale pouze na jednom počítači. Hra obsahuje také editor map.

Další skvělá předělávka slavného Maria .Nic není změněno,všechno je stejné jako z 8-bitovek.
Na internetu sem na to narazil jen tak po náhodě,z nudy sem to skusil.
Je to skvělé udělaná hra,i když se dá říct že je to do detailu stejne jako z 8-bit,jen aby to nebylo tak stejné,přidal do hry Portal Gun.Hru mám rád,i když radší si zapojim videohry do TV a zahraju klasickou verzi (Ano,ještě doteď je mám :D)

80%