Pamatuji si, jak jsem u této hry jako malý trávil hodiny. Stala se pro mě nezapomenutelnou už jen proto, že to byla jedna z prvních her, které jsem si měl možnost zahrát. Také vzpomínám na český dabing ve hře, šlo vůbec o první česky dabovanou hru co jsem hrál. Vážně bych rád zavzpomínal na staré časy, a hru si opět zahrál. Bohužel, nedá se téměř už sehnat.
@Fingon (25.03.2013 16:42): Ta hra mi nikdy nepatřila. Dohrál jsem to kdysi na návštěvě u příbuzných... To byla ještě léta, kdy jsem sám doma počítač neměl, jen jakous čínskou napodobeninu Nintenda. Když tak o tom přemýšlím, tak toto je má vůbec první dohraná PC hra.
Pravděpodobně asi nejkratší placená hra, s níž jsem měl tu čest se seznámit. Patnáct minut snad, nepamatuji si to přesně. Nicméně to bylo příjemných patnáct minut. Hra byla hezky malovaná, obtížnost odpovídala cílové skupině hráčů do pěti let (což jsem jaksi už nesplňoval a nevadilo mi to).