@Drolin (15.01.2012 11:57): Ale já nehodnotím hry podle jednoho kritéria. Harvester měl daleko lepší atmosféru a téma než TLC, navíc rozdíl je jen 5, obě to jsou samozřejmě špatné hry! Kdybych měl u každé hry komentář, tak by jsi pochopil, že známka je na místě.
@GodOfTheSick (15.01.2012 11:39): V tom případě mě zase zaráží třicítka CoDu, kde ani cheat vypisovat nemusíš. Nebo větší hodnocení Harvestru než TLC, které je obtížností u "triggerů" daleko výše než Lost Crown. No, už to rozebírat nebudu :).
Mě je to jedno. Podle toho, co jsem četl v recenzích, tak se jedná o hru, které bych jen za způsob jakým funguje (ne)ukládání a respawn udělil nulu.
Co říkáte na případný port DARK SOULS na PC? Šup sem s vašimi názory a postoji!

A proč sem? Inu proto, protože Mage Knight je zatím poslední RPG na PC, které Bamco Nandai vydalo. Pominu-li Zaklínače 2 přirozeně, ale to bylo způsobené jen tím, že schramstli Atari...

Mě by port Dark Souls přesvědčil i k zpětné koupi "prvního dílu", který je bohužel jen na PS3.