Nějak se mu nechtělo asi zaškrtávat políčka dohraných a hodnocených her :-)
Síť bych na Corleoneho zase neházel, ale jinak blázen to je. A proč proboha? Marlon Brando je jen seschlej piškot a Kmotr to jenom potvrzuje:D
Jsem naprosto neuvěřitelně rozhořčen! Don Corleone že je staroch s pleškou a pár sluhama?! Proboha!
Asi šlo o nějakej menší bug, tomu se jen stěží dá vyhnout. Jestli se navíc dá Mafii něco vytknout, tak inteligence. Ale to je jen malá chybička na jinak vskutku precizním počinu.
Stala se mě věc které se budete smát,nebo se divit.Začal sem hrát jízdu"nechal sem to zapnuté tak jak auto naskočí.Odešel sem od kompu(pár minut),najednou slyším střelbu O-o co to..?to jako na mě?přišel sem se podívat a opravdu.Mafián si to kropil do mě aniž bych cokoli dělal. :D Levá strana auta/náboje na zemi/a mafián přebíjí.Život mám už taky ubranej.Podle mě,sem mu překážel v cestě když šel.Poté sem vystoupil za auta a začal se prát.
http://screenshot.xfire.com/screenshot/n ... 50477fc0c6234823.png
http://screenshot.xfire.com/screenshot/n ... 3b33515fbcac2573.png
montana - taky mi ta animace přišla zvláštní, ale nic tak hroznýho, přirovnání k dřevěnýmu panákovi by mě nenapadlo : ).Po Fallout 3 mi holt i tohle přijde slušný : ).Ale zamakat by na tom mohli, třeba Arma 2 má animace dokonalý..jsem si schválně pustil OFP a málem jsem se z těch animací pozvracel : ).
montana: Ano, hned ze začátku, když kde k autu to jde vidět. Je to příšerné.
Chlapci,proč se mě ty videa v HD kvalitě koušou.Do kosočtverce,už!
A to si nikdo nevsim, ze Vito chodi jak drevenej panak? Me ta animace chuze prinde uplne do oci bijici... zvlast hned na zacatku kdyz jde k autu...
delaji mi to schvalne...nemuzou neco tak peknyho poustet do sveta kdyz si to jeste nemuzu zahrat :-)
Je to skutečně krásné, hlavně mě uchvátila ta animace u okna - hudba, mimika, lipsync..= perfektní atmosféra...a samotný přestřelky taky super, hlavně ta brokovnice má skvělej punch : ).Akorát je gamespot trapnej s tou cenzurou, jim vadí pistole v puse ale nevadí rozstřílenej člověk na hadry a jeho slow motion pád na zem?
No Mafia jede v pohodě na Geforce 2 a na plné detaily. Sice to trochec škube, ale prlbém se zobrazením to nedělá.
A ještě pokud vím tak v Mafii se pěkně lesknou auta. Mě se ten lak neleskne.
Payne vyžaduje patch a nemá se rád s cracky v kombinaci s novým HW/OS.

A on Radeon 9550 je už stará vykopávka, ale mafie by na něm měla běžet poměrně dobře, pač na Radeonu 9000 běžela obstojně (krom nočních misí). Spíš si zkus v nastavení vypnout HWT&L, tedy pokud jej mafia vůbec podporuje... Podobné blbosti mi totiž na tom Radeonu dělal Flashpoint se zapnutým T&L.
No starší hry si někdy s novějším hardwarem nerozumí. Třeba já vůbec nespustil Payneho na svojem compu. Možná i tady by se dalo říct, že by to chtělo nějaký patch nebo problém může být v "grafice". Někdy holt nezáleží na kvalitě, ale nějak si to nemusí rozumět s novějším lepším hardwarem. Ale fakt nevím, nechci blbě radit.
Cod 4 sem hrál u sebe na kompu snad na nejhorší grafiku a jinak u bráchy na kompu ji hraju na nejlepší grafiku jako ostatní nové hry. Mafii hraju u sebe. Grafiku mám Radeon 9550 256MB a procesor 1G.
Tak pokud hraješ CoD 4 /máš v profilu/nemůže se sekat"Mafie.Napiš přesně grafiku.Nejlepší bude i zbytek sestavy.
Ty oči blikají ve scénách. A světla a stíny při hraní.S grafikou bych neměl mít problémy. Grafiku mám myslim 256. I když se mi to někdy trhá.
V Mafii mám takovou chybu, že oči postav blikají a světla blikají a i stíny blikají. Nevíte prosím co stím mám?
Je dobrý říct pravdu ať tu nebazírujeme co jak udělat a proč to nejde.Skoč do trafiky,obchoďáku,chtěj Score a máš klid.
Mám ale další, pro moje účely dost závažnej problém - potřebuju intro nahrát, jaksi se mi ale sekne u Petra Vochozky nad střechou kostela a od toho momentu jede dál už jenom hudba a zvuky v pozadí, ale video je zaseklé. Vše se vrátí do normálu až tehdy, když Tom vstoupí do baru. Nevěděl by někdo, jestli se dá třeba ve vysoké kvalitě někde stáhnout? Hledám jak můžu ale nemůžu to nikde najít :(
Chlapi, mám problém - ať už v české nebo anglické verzi, postrádám jakékoliv zvuky během log na začátku a během celého intra taky. Zkusil sem patche, nekonečné přeinstalovávání, nic nepomáhá. A přitom to jsou přesně ty kopie, které jsem hrál před lety a ve kterých zvuky normálně fungovaly. Měl někdo tenhle problém?
Na ten gameplay se asi musím znova podívat. Tohohle "problému" jsem si nevšiml. A nepíšu kvůli achievementu, či někam nejvíce zasahovat. Jinak si pleteš pojem sadista a masochista :-)
Ještě co se týče gameplay videa, nějak jsem si nevšiml krve tryskající z nepřátel po zásahu kulkou =/ Zvlášť, když hlavní hrdina trefil protivníka do hlavy a on bez následné reakce "padající na záda" se v posmrtném stádiu pomalu klátil k zemi.
Nejsem masochista a nechci roztřelní lebky na kaši, ale ocenil bych víc "realičnosti" co se tohodle týče.

Pivo: K témata, ne tématu - občas píšeš ve snaze nejvíce do všeho zasahovat a pokud je ten skrytej achievement nejvíce příspěvků v diskuzích, měl by si ho už dávno mít =D
Tak já svoje názory musím ventilovat a nemám rád, když se někdo pokouší mě krotit. Zatím jsem psal k tématu furt.
Pivo: Když si hrál Boiling Point a napsal si jeden, dva příspěvky za den, život DH byl dozajista klidnější. Doporučuji ti, si znova projet tuto hru - někdo další "pro"? :-)
(bez urážky dobře vychlazená Plzničko ;)
Bugy v podobě levitujících blbostí mi nevadí a i tak se to asi vyladí.

Ale spíše mi to připomíná GTA IV než první díl Mafie. První díl Mafie je taková klasika, tady je to už takové holywoodské a mě se to tak i celkem líbí :-)
Já ty bugy beru ale ze srandy - vždyť nás čeká ještě rok od vydání (osobně tipuji další odklady). Jinak mi to chvílema připomínalo Mafii "jedničku" a zvlášť pasáží, kdy si to ve čtyřkolové příšeře valíte skrze město.
GTA 4 mi to taky dost připomíná. Tyhle dvě hry budou moje nejoblíbenější ze všech, to tak vidím. Doufám, modlete se se mnou :-)