Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mad News

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1994 PC
1995 Amiga
Vývojáři:
Ikarion Software
Neoficiální následovník Mad TV, kde se všechno točí kolem bulvárního plátku Mad News, vám umožní vklouznout do pozice manažera novinového vydavatelství. V ní budete soupeřit se dvěma počítačem řízenými konkurenčními deníky. Z hlavního menu navštívíte různé kanceláře několika oddělení, která jsou důležitá pro chod novin. Z vlastního psacího stolu pak koordinujete nakupovaná agenturní hlášení, rešerše, fotky a rubriky do barevných článků a stránek. Seriózní zprávy můžete doplnit domácími recepty, křížovkami a špetkou erotiky.

Podle reakcí čtenářů můžete korigovat zprávy do dalšího vydání. V průběhu hry jste mimo jiné zodpovědný za produkci, distribuci, reklamu v rádiu a v televizním vysílání, i za inzerci ve vašich novinách. Mimo všechnu tuto činnost musíte zabavit krásnou dceru majitele novin. Bea má nemalý vliv na chod vydavatelství, ale její nápady nejsou vždy tím nejlepším řešením.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.