Lost in Reefs

17.12.2008
05.08.2012

Hra využívá úspěšného konceptu "spoj tři". Spojovat budete různé symboly, od mincí, až po prsteny, za které dostáváte peníze. Ty potřebujete k nákupu podmořských domů a staveb, jelikož váš úkol v této hře je postavit podmořské město. Nečekejte ale žádnou budovatelskou strategii, prostě kliknete na BUY, objeví se budova a je to. Jenomže co by to bylo za město, kde nikdo nežije? A proto jej musíte naplnit obyvateli. To provádíte tím, že při hře spojujete ryby, medúzy apod.

Za spojování tří se také plní ukazatel, který po naplnění vyplivne nějaký ten power-up v podobě bomby, kladiva, magnetu apod. Tyto bonusy si můžete uchovat do dalších her, což je potřeba, jelikož bez nich se některé levely nedají dokončit.

Ve verzi, která je šířena zdarma, máte jen 4 budovy a dva druhy ryb, po zaplacení se vám zpřístupní vše a vy budete moci hru dohrát.

Vcelku pěkná oddechovka, která bohužel trpí tím, že není na jedno odpoledne, protože podvodní město stojí hodně peněz a budete je vydělávat dost dlouho. Graficky by hra taky mohla být lepší, není to žádná sláva, nicméně neurazí, oči z toho nebolí. Dost špatná vlastnost hry je ta, že bez powerupů nelze dokončit některé levely, takže pokud si nenecháte powerup z minulých levelů, jste slušně řečeno v zadnici. No vlastně nejste, ale musíte tak dlouho spojovat, až se naplní ukazatel a vy získáte powerup a můžete rozbít další část, ke které byste se bez něj nedostali. Nicméně pokud bych hrál na čas, tak asi v zadnici jsem, protože bych to nestihl. Na čas jsem to ale nehrál, nemám rád časové limity.

Pro: Klasický zábavný koncept,

Proti: který ale má své mouchy. A grafika mohla být lepší.