Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

LittleBigPlanet 2

Little Big Planet 2

18.01.2011
74
9 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Pokračování úspěšné hry LittleBigPlanet vás opět hodí do pohádkového světa Craftworld. Svět napadl zákeřný záporák Negativitron a vy, jako hráči, mu musíte dát co proto.

Hratelnost z prvního dílu zůstává zachována. S hadrovým panáčkem, kterého si v průběhu hry oblečete a ozdobíte dle vlastních představ, skáčete a řešíte různé hádanky. Musíte zdolat všechny překážky, získat co největší počet kouliček za body a speciální bonusové koule. Bonusové koule ukrývají všemožné předměty, nálepky, materiály a jiný herní obsah, který lze využívat k odemykání dalších bonusů v příběhových úrovních, a především při tvorbě vlastních světů.

Příběh je rozdělen do šesti odlišných lokací, kde se zbavujete Negativitronových pohůnků a získáváte spojence. To se odehrává ve čtyřiceti příběhových úrovních. Příběhové lokace můžete probíhat až ve čtyřech lidech v kooperativním multiplayeru.

Hra obsahuje přídavek Sackboy's Prehistoric Moves se šesti příběhovými a čtyřmi bonusovými úrovněmi pro majitele pohybového ovladače PlayStation Move. Zatímco jeden hráč se pomocí gamepadu chopí hadrového panáčka, druhý ovládá s PlayStation Move okolní prostředí tak, aby mu umožnil bezpečný průchod.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.