te hre proste chybi napln, je strasne prazdna a to ji cini nudnou, porad stereotypni nudne opakujici se ukoly. Neustale chodeni dzungli a strileni proste nebavi na dlouho.
tak ta AI je presne takova o cem pisu....spatna a tady je stealth uplne nerealny, jdu nikoho nevidim, nikdo nikde a slysim hlasy a je jasne ze uz o me nepritel vi coz se opakuje porad dokola nebo sem ve vyhode zakempeny na kopci a dva nepratele v nizine kus podemnou, vleze se snazim k nim priplizit ale oni se okamzite otoci. Vypada to ze ta AI je nastavena na vzdalenost do ktere se muzu priblizit a jakmile ji presahnu okamzite me nepritel regitruje byt je otoceny zady a ja vleze. Tak se z toho stava jen simulator chozeni v dzungli s obcasnym sestreleni par nepratel. Aspon ze zbrane maji poradne zvuky a nezni jako airsoftovky a prostredi dzungle je taky pekne udelane.
tak ja mam rad atmosferu dzungle jako ve Viecongu,jen je v techto hrach dulezita AI a to si pamatuju ze zrovna Vietcong tou AI u me dost srazel hratelnost, vzhledem k tomu ze to totalne nicilo stealth,protoze nepratele videli skrz kere a rakosi
Mám to koupené už nějaké dva roky asi a stále jsem se k tomu nedokopal. Nejspíš to není uplně špatná hra, ale asi ani nijak dobrá. Smutné spíš je, že co se her z Vietnamu týče, tak to patří k těm lepším nejspíš. Ale tak to jsem si myslel i o Men of Valor a jaká to byla katastrofa... Jste mi teď tou diskuzí i dodali chuť to prubnout.