Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Lethal Running

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Prozatím neoznámeno
PC
Vývojáři:
voodoosoft
Oficiální stránky:
https://www.lethalrunning.com/
Buďme rádi, že nevíme, jak vypadá budoucnost našich potomků a následujících generací. Většina lidí na Zemi přežívá pod tlakem a represí diktátorských vlád v nesmírné chudobě. Jedinou nadějí na lepší život je účast v Lethal Running Game Show, jejíž vítězové získávají obrovské odměny. Řada zoufalců se snaží zvítězit v této hře, ale šance na přežití je takřka nulová...

Pixelartové akční RPG s roguelike prvky vás vezme do depresivní budoucnosti, kde budete v roli odvážlivce čelit útokům nemilosrdných lovců, kteří nevynechají žádnou příležitost k vaší likvidaci. Šou ve stylu Kingova Running Mana se odehrává v procedurálně generovaných úrovních simulujících ruiny velkoměsta a okraj smrtící pouště. Se stále narůstajícím nebezpečím vám pomohou vyrovnat se postupné ugrady zbraní, vybavení a vylepšování vašich skillů. Poměrně vysoce nastavenou obtížnost podtrhuje přítomnost permanentní smrti.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.