Larry série asi není nic pro mě, byť jsem si ji od 90. let lakoval jako klasiku s ostatními Sierrovkami, tohle je tak vedle, že zbytek série projedu jen z povinnosti a s pomocí návodu jako tento díl, když už jsem ji kdysi kupoval celou na GoGu. Druhý díl to jen potvrzuje. Sice to není takový břed jako jednička a je tady více zajímavých a hezkých lokací, takže kvůli grafice to stálo za to proběhnout, ale prostě nemám rád adventury, kde není nějaký zásadní cíl - něco vyšetřit, něco vypátrat. To se jen občas Larrymu podstrčí po cestě, takže to nakonec vyústí v poražení nějakého zloducha. Ale proč mám přicházet na takové věci, jakože si mám koupit něco v obchodě, když nevím na co. Že se mám opalovat, že si mám zaplavat, že si mám zajít ke kadeřníkovi. Všechno fádní nezajímavé činnosti. To už si asi raději zahraji totálně parodického Sam&Maxe od Lucas Arts, když bych měl chtít nějakou extra parodii.
Tenhle díl má dost slabej příběh, kterej se tak nějak sám vytvoří díky neuvěřitelné shodě náhod, které nedávají smysl. Chtěl bych žít ve světě, kde přijdu do Sazky, sekretářka mi řekne dnešní vylosovaná čísla, já řeknu - jooo, zrovna tyhle čísla mám, to je náhoda! - a bez jakékoliv kontroly rovnou dostanu peníze.

Bohužel celé to je splácané dohromady tak, jak se to zrovna Lowemu hodilo a obsahuje to pár otravných částí (dlouhatánská animace při procházení pralesem, která nejde přeskočit). Naštěstí je to pořád vtipné a příjemně se to hraje.

btw Larry se během dvou her 2x oženil, jsem zvědavý jestli bude pokračovat i v dalších dílech.