A aby LEGO LotR nebylo málo, tak bylo i oficiálně potvrzeno LEGO Batman 2: DC Super Heroes...
Tak nakonec další LEGO hrou od Travellers Tales bude LEGO Lord of the Rings (oficiálně potvrzeno) ;-)
ahoj já mám takový malý problém když zapnu hru tak se mi ukážou jen ty výtvárci hry a pak mam jen černou obrazovku prosím poraďte někdo odpovězte na email jakonaly@seznam.cz děkuji
No, už jsem tomu chtěl přidat nějakých 10% navrch, ale že se mi dvakrát dneska ve dvou misích objevil bug, který mi vymazal předmět potřebný pro dokončení misi anebo nemožnost vzít bombu z bedny a pokaždé ještě k tomu ke konci mise. Když vezmu v úvahu, že nejde ukládat v průběhu mise, ale jako u každé Lego hry se to uloží až po dokončení mise, tak si říkám, že si ze mě hra dělá totální kozy, ty vole. Takže dvě mise jsem musel rozjíždět zase jako chuj od začátku.

Jinak grafika, pohyby, řešení puzzlů hlavně díky možnosti mít ve skupině více jak dvě postavičky, to je všechno plus oproti předchozím LEGO hrám, které jsem hrál, ale ten konec totálně projebala. Jinak jsem i vychvaloval, že tam není velký respawn nepřátel, ale ke konci už jsou zase ty otravné pasáže, kdy řešíte nějakou logickou hádanku a vyskakují na vás neustále se respawnující magoři. To je spíše otrava než výzva. Ale pořád je na tom tahle hra s respawnem lépe než Jones a Batman.
Ty vole, ono to obsahuje i ten nejnovější díl "Na vlnách neznáma"? Tak teď nevím, jestli si to zkusit ještě předtím ve hře, než se podívám na film anebo si to nechat až na potom po filmu. Každopádně už vím, že čtyřka asi začíná v Londýně :-)
No, ale na tohle jsem určitě zvědavý. Tak uvažuju, že bych to koupil synovcovi a hrál to s ním coop v Mexiku, ještě než si k tomu Karibiku zajedu i v reálu na dovolenou :-)
Při tomhletom zběsilém tempu se brzo dočkáš všech svých oblíbených večerníčkovských hrdinů!