Jako fanoušek lego her jsem nemohl nezkusit zatím posledního Batmana. Ten se příběhově odehrává tak nějak všude - Země, vesmír, planety jiných hrdinů - ,což je v misích fajn, ale potom v tom je hrozný bordel. Mise po dohrání nejsou seřazeny chronologicky, máte možnost navštívit 3 základny, které jsou k tomu ještě nepřehledné, což velmi usnadňuje hledání obchodů pro červené kostky a podobně. Jakoby se z lega snažili dělat open world rpg, avšak to je blbost. Lego má být jednoduché.

Herně to jednoduché naštěstí je. Batman, Robin a další mají vícero obleků, které se tentokrát samy připomenou, pokud se postavíte k objektu, který vyžaduje právě onen oblek. Je to příjemná vychytávka, ale mohli ji vývojáři dotáhnout do konce, protože u stříbrných objektů vám to oblek s bombičkami nenabídne. Škoda. Jinak jde stále o zábavnou lego hru, které střídání prostředí misí prospívá, je barevná a můžete ji hrát i s kámošem či přítelkyní (rozdělení obrazovky není zrovna šikovně vyřešeno). Kdo je posedlý sbíráním penízků, kompletováním sbírek všeho druhu, určitě si zde najde své.

Herní výzva 2018 - Nerozbalený dárek

Pro: Barevnost, rozmanitost misí, Batman

Proti: Nepřehledné základny, otravný soundtrack u lítání s Wonder Woman a Supermana.

Byla dobrá hra, velice podobná LEGO Batman 2: DC Super Heroes . Batman je prostěnej.
Teď ke hře - jako vždy to bylo pro mě zábavné. Překvapily mě nové obleky u Batmana a Robina a vybírání oblečků. Podle mě dobrý pokrok a chtěl bych další lego Batman.
Grafika a Zpracování byly pěkné jako u každé LEGO hry, které jsem hrál.

Těšil jsem se na tu hru, škoda jsem to nedohrál.
Briniac velmi dobrá postava, android, šílenec=dobrá kombinace pro hlavního záporáka hry.
Trošičku mě rozčiilovalo ovládání Flashe, třeba na schodech.

Pro: Vtipnost, Grafika a zpracování, postavy, vybírání obleků, příběh

Proti: V nějakých chvíli ovládání Flashe

Tretí lego Batman za mnou a z DC lego hier zatiaľ najlepší, aj keď mu trochu škrípe príbeh, keďže sa nevie rozhodnúť či sa chce venovať Brainiacovi alebo rôznym Lanternom, tak tam je od každého trošku a ani jedno nie je využité naplno. Vďaka tomu preskúmame kopec svetov a lokalít a plejáda postav je tam ako vo väčšine lego superhrdniských hrách možno až trochu cez čiaru. Ak si v takejto hre nenájdete svoju obľúbenú postavu, v takom prípade je asi len vaša obľúbená :D

Pro: veľa postáv, veľa lokalít

Proti: príbeh