@Wolverine (24.07.2022 13:41): Přesně tak. Já tam ty hry samozřejmě zkoumala, ale kromě toho, že tam byly i hry, které dabing nemají (Syberia, MK3...), mě tam nějak nic nezarazilo, o tom Legu jsem si původně myslela, že je fakt jen Lego, a napadlo mě to až během střihu. TmavyCyklista hru nezná, tak jsem to zkusila ještě tady, než půjdu zase přímo ke zdroji. Taky to dabing vůbec mít nemusí :D
@Wolverine (17.07.2022 19:09): Tak to nám dělaly i časopisy, co vycházely k CD-Romku, že jo, jenže tady se dle videí vážně mluví. Ale Xzone byl často nápomocný, spíš distributoři v tom dělají pěkný bordel (koukám na vás, CD Projekte!), to už se pak nemůžu na prodejce ani zlobit (ok, možná na Game Express)... :D Ale to podezření je silné. Já se na to zeptám, vrtá mi to hlavou, ale zkusila jsem to nejdřív tady, když jsem nenašla nic na netu.
Mám podezření, že i tato LEGO hra má český dabing... Na Xzone je navíc uváděno "kompletně v češtině", ale to je samozřejmě zrádné, to neberu jako důkaz. Není někomu známo, že by ta hra opravdu měla český dabing? Tuhle hru jsem doteď neznala, doteď mě míjela, tak netuším.