Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Legends of Solitaire: The Lost Cards

Legendy o Solitaire: Ztracené karty

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > logický rychlík *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
17.07.2012 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.therevillsgames.com/legends_of_…
Před 500 lety bylo království karet klidné a prosperující místo. Jednoho dne však přišlo do tohoto království zlo a Dům karet zmizel, a království karet bylo zničeno. Nyní přišel čaroděj ze severu a s jeho pomocí musíš najít ztracené karty a zachránit jejich království.

Hra je založena na TriPeaks, kdy je cílem zlikvidování všech karet na hrací ploše. To provádíte pomocí omezeného počtu karet v balíčku. Vždy musí být karta o jednu vyšší nebo nižší, než karta zvolená. Některé karty jsou však zamčené, a musíte se nejdříve dostat ke klíči, abyste je odemkli. Občas narazíte na bonusové karty, které vám buď přidají peníze nebo speciální kartu, jež můžete používat v jakémkoliv kole. Zároveň můžete narazit i na kostlivce, který vám zničí vaše skóre v daném kole a budete muset začít sbírat body od nuly.

Při plnění úkolů získáváte peníze, pro nákup vylepšení v obchodě, která vám následně pomůžou při odstraňování karet např. sekera a jed.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.