Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Legends of Persia

35
4 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
akce > 3rd person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
03.06.2014 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://legendsofpersia.com/
Legends of Persia je nezávislá hack and slash akce, neboli diablovka, situovaná do starověké Persie. V centru příběhového dění je Keykhosro, syn perského prince Siavosha, který se chce jménem svého otce pomstít králi Tooranu. Než však bude moci vyzvat na souboj otcova vraha Afrasiaba, bude se muset prosekat hordami nepřátel a přitom se dostane na místa, o kterých do té doby ani netušil.

Ve hře si budete moci vybrat ze tří různých charakterů, navštívit až pět různých lokací, moct používat stovky zbraní, různých předmětů a nebudou chybět ani ničivá kouzla. Předměty a zbraně přitom budete moci vytvářet i sami. Zabojujete si nejen proti několika unikátním nepřátelům, ale i proti tuhým bossům, kteří naplno prověří vaše schopnosti. Hra vyšla prostřednictvím platformy Kickstarter, podporuje modding a její součástí je editor úrovní.


Poslední diskuzní příspěvek

To, co je ? Větší balast jsem už dlouho nehrál. Čekal jsem průměrnou skákačku, nebo něco takového a vypadá, že to někdo spatlal opilý v křeči,

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.