Legends of Pegasus

10.08.2012

Legends of Pegasus nevypráví báji o mýtických okřídlených koních, namísto toho se jedná o čistokrevný vesmírný simulátor, kombinující real-time a tahovou strategii s dostatkem akce. Navíc nabízí i příběhovou kampaň. Hra vás přenese do roku 2231, kdy je lidstvo nuceno se bránit cizím životním formám. Uprostřed téměř beznadějné bitvy jsou všechny válečné kosmické lodě povolány zpět na Zemi, když se náhle otevře červí díra, která pohltí několik vesmírných lodí a ty tak uvíznou v neznámé a neprobádané galaxii. Legends of Pegasus vypráví příběh této malé flotily.

Hra nabízí sci-fi zážitek odhadovaný na 40 hodin single player kampaně, 12 hratelných frakcí, 3D grafiku a editor kosmických lodí. Multiplayer umožňuje připojení až 8 hráčům najednou. Ve volné hře si narozdíl od kampaně můžete vybrat, za kterou ze tří ras, z nichž pouze jedna je lidská, chcete hrát. Rasy se liší v základních atributech, které je možné v průběhu hraní dále vylepšovat.

@jazz1 - Kde jsi vzal datum vydání 26.7.? Všude píšou že až 10.8. Já jak pitomá hledám gameplay videa a ona nejsou, protože to ještě nevyšlo :)