Najlepšia je mapka, na ktorej súperia o moc tri frakcie, potom už to ide z kopca. Druhá mapa od konca, zamorená nemŕtvymi, dosť raplovala - párkrát mi to spadlo pri ukladaní, párkrát vyskočila chybová hláška keď súper napadol NPC.. Ale hra je aj tak výborná!
Dohráno s níže publikovanou češtinou, překlad byl bez chyby. Celkem zajímavý příběh a pěkně udělaný svět. Jen ty souboje by mohly být trošku komplexněji udělané. Hrací doba nějakých 30-35 hodin. Doufám, že Artedux uvažuje o pokračování.
Hm, začínám se do toho pomalu dostávat. Ze začátku jsem byl trochu v rozpacích a nebyl si úplně jistý, co mám vlastně dělat. Svět kolem jako by fungoval nezávisle na hráči a já si tak připadal jako bezvýznamný mraveneček semlívaný událostmi. Celý problém byl v tom, že Eisenwald je prostě trochu jiný, než co znám z podobných her. Klade totiž obrovský důraz na narativ a člověk musí nejdřív po tavernách a městech vyslechnout spoustu drbů, příběhů, pověstí a legend, než se trochu zorientuje v okolním dění. Pak se dá teprve účinně plánovat nějaká akce. Kdo nerad při hraní čte, ten si tu asi na své nepřijde. Mě se zabředání do husté polévky ze středověké evropské mytologie, politicko-náboženských tahanic a krvavých společenských bouří zamlouvá čím dál víc.